X
X
X
X

200'den fazla ülkeye hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla kısa mesaj (sms) gönderin.

Şirketimiz; ekonomik maliyetlerle, hızlı ve güvenilir uluslararası sms gönderim hizmeti sunmaktadır. Fiyatlandırma politikamız oldukça basittir, yalnızca gönderdiğiniz sms için ödeme yaparsınız. Şirketimizin müşterisi olarak, hiçbir abonelik ücreti veya herhangi gizli bir ücret ödemezsiniz. Her şey açık ve şeffaftır.


Gelişmiş api entegrasyonu sayesinde, özel yazılımlarınızda ve web sitelerinizde uluslararası sms gönderim hizmeti sunabilir ve kullanabilirsiniz.

Sms Api Entegrasyonu için;

API Dokümantasyonu

Maliyet Hesapla


Tüm Fiyatlar (Excel)

Taahhütsüz ve Süresiz

Sms göndermek için herhangi bir taahhüt veya kullanım süresi gerekmez.

Başlıklı SMS Gönderimi

Firmanızın veya markanızın ismi ile, yasal evraklarınızı beyan ederek sms gönderimleri yapabilirsiniz.

Hızlı SMS Teslimi

Sms gönderim işlemleriniz 1 ile 3 saniye arasında tamamlanarak, alıcılara teslim edilir.

Detaylı Raporlama

Tüm sms gönderim işlemleriniz ve sms gönderim durumları, detaylı olarak raporlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl uluslararası sms gönderebilirim?

Web sitemiz üzerinden bir hesap oluşturup, hesabınıza yeterli miktarda kredi yükleme işlemi yaptıktan sonra, müşteri panelinizde bulunan Uluslararası SMS Servisi sekmesi üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Hesaplamalar nasıl yapılıyor?

Uluslararası SMS gönderim hizmetimizde harcayacağınız kredi, 1 sms başına göndereceğiniz ülkenin maliyeti şeklinde hesaplanmaktadır. Örneğin, Herhangi bir ülke için 1000 adet gsm numarasına 1 smslik mesaj göndermek istediğinizde bu 1000 x Ülke Maliyeti = Sonuç şeklinde hesaplanır.

Gönderilen sms için rapor tutuluyor mu?

Elbette tutuluyor. Hangi ülkelere, kaç adet gsm numarasına, kaç adet sms gönderildiği ve ulaşıp ulaşmadığı gibi bilgiler ve dahası anlık olarak rapor edilmektedir.

İstediğim gönderici başlığı ile sms gönderebilir miyim?

Genellikle çoğu ülkeler için istediğiniz gönderici başlığında sms gönderebilirsiniz. Fakat bazı ülkeler için önceden kayıt yaptırmanız gerekir. Ön kayıt zorunluluğu olan ülkeler lütfen tarafımıza ulaşınız.

Api hizmeti sağlıyor musunuz?

Evet sağlıyoruz. Api dökümanlarımızda verilen örnek kodlarımız üzerinden, api erişim bilgilerinizi tanımlayarak, kendi özel yazılımlarınızda uluslararası sms gönderim işlemleri sağlayabilirsiniz.

Top